V decembrskem prazničnem času gotovo prav posebno doživetje ponuja muzejski vlak, ki vas je tudi letos v družbi Božička in prijateljev popeljal po železni cesti. Vožnja je potekala kot nekoč, pred davnimi leti, v drugačnih časih. Vesela druzba v tem skorajda carobnem prevoznem sredstvu vas je spremljala tokrat iz Ljubljane do Litije in nazaj. Pristno vzdušje na fotografijah delovega fotografa Jožeta Suhadolnika nas popelje skozi čas ter nam obudi prelepe spomine na takratni čas.