Gasilci so morali zaradi požara posredovati okoli pol tretje ure zjutraj. Kot so sporočili iz Uprave za zaščito in reševanje, je ogenj objekt v celoti uničil.
Na Policijski upravi Maribor so povedali, da so v času požara v hiši spali štirje stanovalci; 52-letni moški, 39-letna ženska in dva otroka, stara osem in devet let. Vsi so se pred požarom pravočasno rešili, zaradi suma zastrupitve z ogljikovim monoksidom pa so žensko odpeljali v mariborsko bolnišnico, od koder so jo po nudeni oskrbi že odpustili.
Policisti, ki so že opravili ogled kraja dogodka, bodo svoje ugotovitve s poročilom predstavili pristojnemu tožilstvu.













