Nova Gorica - Ponoči so novogoriški policisti pomagali osebju Zdravstvenega doma Nova Gorica, ki je 34-letnico iz Nove Gorice prepeljalo na zdravljenje v šempetersko bolnišnico. Za pomoč je bilo že prepozno, saj je ženska zjutraj umrla. Natančen vzrok smrti bo pokazala obdukcija, na Policijski upravi Nova Gorica pa so povedali, da policija informacije o okoliščinah dogodka še zbira.
O zadevi so že obvestili pristojno novogoriško okrožno državno tožilstvo, podrobnosti pa za zdaj še ne morejo posredovati.
Kot poročajo Primorske novice, naj bi šlo za umor. Neznani moški, ki pa naj bi ga policisti že prijeli, naj bi žensko ponoči v parku sredi Nove Gorice porezal z nožem, po tem, ko naj bi med njima prišlo do spora. Ranjeni je uspelo priti do doma, od tam pa so jo reševalci odpeljali v šempetersko bolnišnico. Zaradi krvavitev pa je 34-letna Novogoričanka zjutraj umrla, še navaja časnik, ki se sklicuje na neuradne vire.













