Banka protestnikom plačala glasbo

Najvztrajnejši ob toploti nagrobnih sveč še vedno taborijo pred borzo.

Objavljeno
25. oktober 2011 11.29
Posodobljeno
25. oktober 2011 12.15
S. U., K. K.
S. U., K. K.
LJUBLJANA – Nekaj bojevnikov proti kapitalizmu kljub vsem vremenskim nevšečnostim še vztraja. Kot smo opazili, zaradi zaplembe agregata v šotorih gorijo nagrobne sveče, hrup pa ni več.

Edini protestnik, ki smo ga srečali, je povedal, da je šel agregat eni od bank dobesedno na živce, zato so jim namesto njega dali električno napeljavo, da bodo lahko poslušali glasbo.