V celjskem Citycentru se je začela prav posebna dobrodelna akcija za otroke iz rejniških družin. Ob začetku letošnje akcije za obdaritev otrok iz rejniških družin so se v Citycentru zbrali tako imenovani ambasadorji dobrote, da bi s svojim zgledom opozorili na to edinstveno slovensko humanitarno akcijo.
Vabilu Citycentra Celje se je odzvalo sedem županov in podžupanov občin, kjer imajo sedeže centri za socialno delo ter ugledni predstavniki gospodarstva regije. Na smrečici želja sredi nakupovalnega središča so izbrali vsak svojo risbico, na katerih so mladi slikarji narisali svoje novoletne želje in ambasadorji jim jih bodo izpolnili. Preostale naslikane želje bodo do 14. decembra z izbiro sličice s smreke lahko izpolnili obiskovalci Citycentra.













