Ljubljana – Po štirih letih bodo danes za isto mizo vendarle sedli visoki predstavniki Slovenije, Hrvaške, BiH, Srbije in Makedonije za nasledstvo, ki bi morali skrbeti za uresničevanje nasledstvenega sporazuma po nekdanji SFRJ. Slovenska delegacija pod vodstvom nove visoke predstavnice za nasledstvo Mateje Vraničar Erman se bo zavzela predvsem za dosledno in učinkovito implementacijo sporazuma o vprašanjih nasledstva.A na nek način bo sestanek v Zagrebu spoznavni, saj so se od zadnjega sestanka v Sarajevu, z izjemo hrvaške visoke predstavnice za nasledstvo, zamenjali vsi visoki predstavniki, tudi Slovenja je po imenovanju Ane ...
Celoten članek lahko preberete po ogledu videa.
Predvajajte video in nadaljujte z branjem članka.
Lahko pa postanete naš naročnik in takoj dostopate do vseh vsebin. Naročite se lahko tukaj.

















