Kranj – Do konca prihodnjega leta namerava direkcija za infrastrukturo razširiti krožišče na Primskovem v Kranju in povečati njegovo pretočnost. Razširitev krožišča je hkrati prva faza razširitve ceste od Kranja do Šenčurja. Po novi štiripasovnici bo promet stekel predvidoma leta 2019.
Po podatkih direkcije za infrastrukturo skoraj dva kilometra dolg odsek regionalne ceste od Kranja do Šenčurja vsak dan prevozi povprečno 25.477 vozil, prometna obremenitev pa se povečuje. Ob konicah na tem odseku nastajajo zastoji, kolona vozil pa se zlasti v popoldanski prometni gneči neredko podaljša še na izvozno rampo na avtocestnem izvozu Kranj vzhod. Tudi zato je razširitev ceste Kranj–Šenčur nujna.
Denar za širitev krožišča v turbokrožišče je zagotovljen v državnem proračunu; letos 90.000 evrov, v prihodnjih dveh letih pa skupaj še 280.000 evrov, je povedal poslanec SMC Branko Zorman, ki je včeraj v Kranju predstavil projekt razširitve krožišča. Namesto enega voznega pasu bo imelo razširjeno krožišče dva vozna pasova in enega za zavijanje desno, kar bi po poslančevih besedah lahko bila najhitrejša rešitev za povečanje pretočnosti prometa in večjo prometno varnost.
Na direkciji za infrastrukturo pripravljajo razpis za idejni načrt, ki bi poleg ureditve štiripasovnice rešil tudi vprašanje kolesarske steze in pešpoti ob njej. Pravijo, da je to obsežnejši projekt, za katerega bodo morali poleg dokumentacije pridobiti soglasja in dovoljenja, odkupiti zemljišča in poiskati izvajalca, za kar bodo porabili tri leta. Načrtujejo še rekonstrukcijo dober kilometer dolgega odseka glavne ceste skozi Šenčur, ki jo bodo prav tako razširili v štiripasovnico in jo navezali na tamkajšnjo poslovno cono. Koliko bo stala gradnja štiripasovnic, na direkciji še ne vedo, ker da morajo najprej izdelati dokumentacijo.
Hkrati že poteka gradnja obvoznice mimo Letališča Jožeta Pučnika, promet pa bodo z obstoječe regionalne ceste na novozgrajeni poltretji kilometer dolg odsek prestavili predvidoma do konca prihodnjega leta.













