In ker je ta zgodba del daljše poti, moram začeti na začetku poti v otroških letih, ko sem bila vesela in razigrana, aktivna na vseh področjih. Spomin se, da sem na lastno željo obiskovala skoraj vse mogoče krožke, pridna sem bila v šoli, imela sem veliko prijateljev in rada sem jedla, vse in veliko. Kar je za to zgodbo pomemben podatek. Bila sem malo okrogla, a ne preveč, verjetno bi mi zdravniki rekli, da sem bila zdravo dekle.
Ampak tudi zdrava dekleta se lahko počutijo slabo in jaz sem se nekje v srednji šoli začela počutiti slabo v svoji koži.
Nadaljevanje neverjetne zgodbe Karle Oblak, si preberite na tej povezavi spletne strani Polet O2!













