McGregor: Iznakazil bom Eddiejev obraz

Irski borec Conor McGregor se bo jutri ponoči v New Yorku udaril z Američanom Eddiejem Alvarezom.

Objavljeno
11. november 2016 16.34
SPO-MAR-UFC-UFC-205:-OPEN-WORKOUTS
Miha Šimnovec
Miha Šimnovec
New York - Irski zvezdnik mešanih borilnih športov Conor McGregor (20 zmag, 18 s k. o., 3 porazi) bi se lahko v noči s sobote na nedeljo vpisal v zgodovino kot prvi šampion z dvema pasovoma združenja UFC (Ultimate Fighting Championship). Z zmago nad Američanom Eddiejem Alvarezom (28 zmag, 22 s k. o., 4 porazi), s katerim se bosta udarila v znamenitem newyorškem Madison Square Gardnu, bi namreč naslovu prvaka v peresni kategoriji dodal še lovoriko v lahki kategoriji.

McGregor ne dvomi, da bo kletko zapustil dvignjenih rok. »Poigral se bom s tem možem. Iznakazil bom njegov obraz, da ga žena in otroci ne bodo več prepoznali. Poslal ga bom v pokoj!« je 28-letni Irec zagrozil štiri leta starejšemu tekmecu iz Filadelfije, ki McGregorju ni ostal dolžan: »Conor je med vsemi najlažji nasprotnik, kar sem jih imel doslej.«