Remi velikanov na San Siru

V 4. krogu lige prvakov so oči nogometnih navdušencev bile uprte na derbi na San Siru, kjer sta se udarila domači Milan in madridski Real, ki sta se razšla z neodločenim izidom 1:1.

03. november 2009 22.21
Ma.B.
Ma.B.
Milano - V 4. krogu nogometne lige prvakov so oči nogometnih navdušencev bile uprte na derbi na San Siru, kjer sta se udarila domači Milan in madridski Real. V prvem delu je mrežo domačinov zatresel Benzema v 29. minuti, ko se je ta po strelu Kakaja proti vratom Milana znašel na pravem mestu. Le nekaj minut zatem pa je na drugi strani po strelu z bele točke bil uspešen Ronaldinho. Izid je do konca tekme ostal neodločen.

Rdeči vragi so tokrat gostili moskovski CSKA, ki je gostiteljem pripravil pravcati šok v prvem polčasu in na začetku drugega, ko so Rusi vodili že 3:1. Manchester United pa je v drugem delu izid znižal in v zadnjih minutah tekme prišel tudi do izenačenja (3:3).

Na Alianz Areni domači Bayern München nikakor ni našel odgovora na igro Bordeauxa, ki je slavil z 2:0 in tako najverjetneje zapečatil usodo nemškega velikana v ligi prvakov.