Kopitar zadel ob zmagi nad Anaheimom

Hokejisti Los Angelesa so na pripravljalni tekmi pred novo sezono premagali Anaheim (2:1), Anže Kopitar pa je prispeval gol.

25. september 2013 10.41

Los Angeles - Los Angeles Kingsi so sinoči igrali peto pripravljalno tekmo pred novo sezono lige NHL, na kateri so pred domačimi gledalci z 2:1 premagali Anaheim (v spodnjem videu).

Gostje so povedli v sedmi minuti, ko je z igralcem več zadel Hampus Lindholm, za Kralje pa je ob številčni premoči v 37. minuti izenačil Justin Williams.

Tekmo je odločil najboljši slovenski hokejist Anže Kopitar, ki je v 44. minuti izkoristil podajo Williamsa in iz neposredne bližine premagal Viktorja Fastha.

Los Angeles Kingsi so na dosedanjih petih pripravljalnih tekmah vknjižili dve zmagi in tri poraze, do začetka rednega dela lige NHL (1. oktober) pa se bodo pomerili še z ekipama New York Rangers (27. september) in Colorado Avalanche (28. september).