NHL: Črni niz končan, Kopitar tokrat brez točke

Kralji so po petih zaporednih porazih tokrat le vknjižili zmago, saj so bili boljši od Nashville Predators (4:3).

09. november 2011 07.12
09. november 2011 07.28
D. O., Delo.si

Los Angeles - Čeprav prvi zvezdnik moštva Los Angeles Kings, Anže Kopitar, tokrat ni dosegel nobene točke, jim je vendarle uspelo končati črni niz petih zaporednih porazov. V domači dvorani Staples Center so bili sinoči boljši od Nashville Predators, ki so jih ugnali s 4:3, a so za zmago trepetali vse do zadnje minute.

Kralji so pričeli izjemno, saj so že po dobrih šestih minutah igre vodili z 2:0 (strelca sta bila Alec Martinez in Drew Doughty). Toda gostje se niso predali in v nadaljevanju po zadetkih Matta Halischuka in Craiga Smitha poravnali izid. V drugi tretjini sta domače v novo vodstvo popeljala Mike Richards in Simon Gagne. Dobro minuto pred koncem so gostje iz Nashvilla uspeli znižati na 4:3, a jim je za preobrat zmanjkalo časa.

Anže Kopitar je sinoči poizkusil s štirimi streli na gol, a ostal brez dosežene točke.