Dragić je prijetno sanjal 15 minut, nato se je znašel sredi nočne more

Miami bi se lahko po poškodbah treh ključnih mož znašel v podobnih težavah kot lani Golden State v finalu s Torontom.

01. oktober 2020 17.06
01. oktober 2020 17.09
Za Gorana Dragića se je prva finalna tekma končala veliko prekmalu. FOTO: Kim Klement/USA Today Sports
Orlando – Odkar je kot otrok prvič žogo proti obroču v domačih Kosezah, je Goran Dragić sanjaril, da bo nekoč igral v finalu lige NBA. Po 12 letih v ZDA mu je končno uspelo, toda v krstni bitki za naslov prvaka je lahko igral le 15 minut, saj si je že v drugi četrtini poškodoval tkivo stopalnega loka na levi nogi in pod velikim vprašajem so tudi njegovi nastopi v nadaljevanju serije z LA Lakers. Po gladkem porazu na prvi tekmi z 98:116 bi ga košarkarji Miamija resda krvavo potrebovali.Dragić je predčasno končal dvoboj z izkupičkom šestih točk, enega skoka, treh asistenc in dveh ukradenih žog. Dotlej je bil njegov ...