Goran Dragić kot Luka Dončić: zablestel in izgubil

Ljubljančan prvi mož Miamija proti podcenjenim prvakom iz Toronta, ki tudi letos kažejo zobe.

04. avgust 2020 20.00
Goran Dragić in Jimmy Butler sta v zadnji minuti dvoboja s Torontom izgubila dve pomembni žogi. FOTO: USA Today Sports
Orlando – Nadaljevanje lige NBA (še) ni prineslo sreče slovenskim košarkarjem. Vlatko Čančar se poškodbi stopala verjetno niti ne bo vrnil v Denverjevo zasedbo. Luka Dončić je v dveh tekmah v orlandskem »mehurčku« zbral 68 točk, 21 skokov in 21 asistenc, a ni dočakal Dallasove zmage. Goran Dragić pa je po solidni predstavi in uspehu nad Denverjem zablestel proti Torontu, vendar s tretjo najučinkovitejšo predstavo v sezoni (25 točk, po 5 skokov in asistenc) in 20 točkami v drugem polčasu ni mogel preprečiti poraza Miamija s 103:107.Toronto Raptors je edini kanadski klub v ligi NBA od leta 2001, ko se je franšiza ...