Grizliji izgubili v Oklahomi

Košarkarji Oklahome so na pripravljalni tekmi premagali Memphis s 117:107, Beno Udrih je za poražence dosegel 12 točk.

15. oktober 2014 10.25
Grizzlies Thunder Basketball

Oklahoma City - Košarkarji Oklahome so na pripravljalni tekmi pred novo sezono lige NBA premagali Memphis s 117:107 (vrhunci v zgornjem videu).

Pri Memphisu so tokrat spočili nekatere glavne igralce (Zach Randolph, Marc Gasol, Tony Allen in Mike Conley), tako da je slovenski košarkar Beno Udrih tekmo začel v prvi peterki in v 25 minutah prispeval 12 točk (za dve 2/6, za tri 2/3, prosti meti 2/2), 3 podaje, 2 skoka in 2 ukradeni žogi.

Pri Oklahomi, ki bo sezono začela brez prvega zvezdnika Kevina Duranta, je bil najboljši strelec Jeremy Lamb s 23 točkami, Russell Westbrook je dodal 14 točk in 12 podaj.

Domačini so po prvi četrtini zaostajali za devet (23:32), nato pa do konca polčasa rezultat obrnili v svojo korist (60:59). Grizliji so slabe tri minute pred koncem tretje četrtine zaostajali le za štiri točke (78:82), vendar pa jim ni uspelo ogroziti zmage Oklahome, ki je imela pred zadnjo četrtino devet točk naskoka (92:83), devet minut pred koncem tekme pa že sedemnajst (102:85).

Grizliji bodo naslednji pripravljalni dvoboj igrali v noči s petka na soboto proti Fluminenseju, dan prej pa bo Phoenix z bratoma Dragić gostil San Antonio.