Kuitunenovi nova zmaga

Finska smučarska tekačica Virpi Kuitunen je zmagovalka tekme svetovnega pokala s skupinskim startom v francoskem La Clusazu. Slovenka Petra Majdič je osvojila osmo mesto.

16. december 2006 13.55
Petra Majdič
Annecy - Finska smučarska tekačica Virpi Kuitunen je zmagovalka tekme svetovnega pokala s skupinskim startom v francoskem La Clusazu. Drugo mesto je na 15-kilometrski preizkušnji osvojila rojakinja Kuitunenove Riitta Liisa Roponen, tretja pa je bila Italijanka Arianna Follis. Slovenka Petra Majdič je osvojila osmo mesto, Maja Benedičič je bila 46., Barbara Jezeršek pa 52.

Angererju skupinskih trideset

La Clusaz - Nemški smučarski tekač Tobias Angerer je zmagovalec tekme svetovnega pokala s skupinskim startom na 30 kilometrov v francoskem La Clusazu. Drugo mesto je osvojil Rus Aleksander Legkov, tretje pa njegov rojak Jevgenij Dementjev. Edini slovenski predstavnik Nejc Brodar je bil 52.