Birsa zagotovil Milanu zmago nad Sampdorio

Slovenski reprezentant Valter Birsa je na tekmi šestega kola italijanskega prvenstva poskrbel za zmago Milana nad Sampdorio.

29. september 2013 00.34
FBL-ITA-SERIEA-MILAN-SAMPDORIA

Milano - Slovenski reprezentant Valter Birsa je v šestem kolu italijanskega prvenstva dočakal svoj prvi gol v dresu Milana, ki mu je na domačem igrišču zagotovil zmago nad Sampdorio (1:0).

Birsa je tekmo na San Siru začel v začetni enajsterici milanskega moštva in v 46. minuti natančno meril v levi spodnji kot gostujočih vrat, njegova poteza pa je na koncu tudi odločila tekmo (v spodnjem videu). Slovenski reprezentant je igrišče zapustil v 67. minuti, ko ga je zamenjal M'Baye Niang, Milan pa je minimalno vodstvo zadržal do konca dvoboja.

Na edini preostali današnji tekmi je Napoli z dvema goloma Gorana Pandeva premagal Genoo (2:0) in začasno prevzel vodstvo na prvenstveni lestvici, saj bo Roma svojo tekmo šestega kola igrala jutri proti Bologni.