Hrvaški navijači so na tekmi drugega kroga kvalifikacijske skupine I, na kateri so v Škodru s 6:0 premagali reprezentanco Kosova, skupaj z domačimi navijači skandirali »Ubij Srba«. Sramotno skandiranje je bilo organizirano tako, da se je z dela tribun, na kateri so bili hrvaški navijači, slišalo »Ubij«, nato pa so jim domači navijači odgovorili »Srba«.
FIFA je Hrvatom zagrozila, da bo naslednja kazen veliko hujša, če se bo v prihodnosti spet ponovilo kaj podobnega.













