Oplast neuspešno začel v ligi prvakov

Oplasta iz Kobarida je na prvi tekmi skupinskega dela lige prvakov v dvoranskem nogometu izgubil proti Lokomotivu z 1:6.

03. oktober 2014 01.07

Nova Gorica - Nogometaši Oplasta so v prvem kolu turnirja lige prvakov v Novi Gorici izgubili proti Lokomotivu iz Harkova 1:6.

Ukrajinsko moštvo je povedlo v drugi minuti z golom Mikite Šigarja, gostitelji pa so šest minut kasnej izenačili prek Jake Sovdata.

Preostanek dvoboja je bil povsem na strani Lokomotiva, ki je v enajsti minuti znova povedel, tokrat z avtogolom Igorja Braziča, zmago pa je potrdil z goli Dimitrija Sorokina (15.), Mikole Bilocerkevica (33.), Denisa Ovsianikova (35.) in Dimitrija Litvinenka (35.).

»Tekma je bila težka, to smo tudi pričakovali. Zelo slabo smo začeli, gostje so hitro povedli. Potem smo le vzpostavili ravnotežje, še izenačili smo. V nadaljevanju pa so Ukrajinci potrdili svojo kvaliteto. Vsako našo napako, vsak padec zbranosti, so kaznovali. Njihova zmaga je zaslužena, morda malce previsoka,« je povedal trener Oplasta Saša Leban.

Oplast se bo na jutrišnji drugi tekmi pomeril s Hovocubo (20).