Zlatana se nihče ne dotika (VIDEO)

Švedski napadalec Zlatan Ibrahimović je na svoj način reagiral ob pokrivanju Avstrijca Rubena Okotieja.

09. september 2014 12.42
SOCCER-EURO/

Dunaj - Švedski reprezentančni napadalec Zlatan Ibrahimović s svojimi potezami pogosto poskrbi, da je v središču pozornosti, kar se je zgodilo tudi na včerajšnji kvalifikacijski tekmi za evropsko prvenstvo 2016 z Avstrijo.

Švedska je imela v 82. minuti tekme na voljo udarec iz kota, pred katerim ob Ibrahimovića postavil domači rezervist Ruben Okotie in svojega nasprotnika nežno odrinil, kar pri Švedu ni naletelo na odobravanje (v zgornjem videu).

Tekma se je končala brez zmagovalca (1:1). Pri domačih je v sedmi minuti z bele točke zadel David Alaba, pri gostih pa je izenačil Erkan Zengin v 12. minuti.

Zlatan Ibrahimović se na svoji jubilejni stoti reprezentančni tekmi ni vpisal med strelce, po koncu tekme pa je bil zadovoljen s priborjeno točko: »To je bila težka tekma, saj so močna ekipa in imeli so pomoč navijačev. Na dvoboj smo se ustrezno pripravili in osvojili točko, s čimer smo zadovoljni,« je dejal Ibrahimović.