Petra Majdič slabša le od Kuitunenove

Najboljša slovenska smučarska tekačica Petra Majdič je na tekmi svetovnega pokala v norveškem Drammnu osvojila drugo mesto. Vesna Fabjan je tekmo končala na 31. mestu.

14. marec 2007 15.09
Petra Majdič
Drammen - Najboljša slovenska smučarska tekačica Petra Majdič je na tekmi svetovnega pokala v norveškem Drammnu osvojila drugo mesto. V ciljnem sprintu je morala Majdičeva priznati premoč le vodilni v skupnem seštevku, Finki Virpi Kuitunen (3:08,0), za katero je zaostala pol sekunde in tako osvojila še tretje letošnje stopničke v svetovnem pokalu. Tretje mesto je osvojila še ena Finka Aino Kaisa Saarinen (+3,0).

Druga slovenska predstavnica Vesna Fabjan je tekmo končala na 31. mestu. Saarinen (+3,0). Druga slovenska predstavnica Vesna Fabjan je tekmo končala na 31. mestu.