Tokiču in Karakaševiću dokončno bron

Slovenski namiznoteniški igralec Bojan Tokič in Srb Aleksandar Karakašević sta izgubila polfinalni obračun proti Nemcema Timu Bollu in Christian Süss ter osvojila tretje mesto.

19. september 2009 15.29
Da. O./STA
Da. O./STA
Stuttgart - Slovenski namiznoteniški igralec Bojan Tokič je na EP v Stuttgartu potrdil v petek osvojeno bronasto medaljo med dvojicami. V polfinalu sta Tokiča, ki igra skupaj z Aleksandrom Karakaševićem iz Srbije, brez težav s 4:1 (14, 7, 6, -9, 8) premagala Nemca Timo Boll in Christian Süss, s čimer sta Slovenec in Srb na koncu osvojila bronasto kolajno.

Tokič je že v petek poskrbel za največji uspeh slovenskega moškega namiznega tenisa, saj je prvi med slovenskimi igralci osvojil medaljo na največjih tekmovanjih. V polfinalu sta bila izrazita favorita Nemca, prvaka zadnjih dveh evropskih prvenstev, ki sta svojo vlogo tudi potrdila.