Tudi Goran Dragić je le iz mesa in krvi

Boston je ob zmagi nad Miamijem našel nekaj koristnih receptov za naslednje tekme.

20. september 2020 15.30
20. september 2020 15.42
Goran Dragić je imel precej težav v dvobojih z Marcusom Smartom (desno). FOTO: Kim Klement/USA Today Sports
Orlando – Do tretje tekme letošnjega finala vzhodne konference lige NBA so si košarkarji Miamija nakopali dvomestni zaostanek ob petih od zadnjih šestih zmag v končnici, in še enkrat so ostali zvesti tradiciji. Le da se tokrat niso mogli izkopati iz globoke jame, tudi zaradi slabše predstave Gorana Dragića (11 točk, 1 skok in 5 asistenc v 28 minutah), kot smo jih vajeni. Boston je zmagal s 117:106 in znižal svoj skupni primanjkljaj na 1:2.Floridska Vročica je na prvi finalni tekmi nadomestila primanjkljaj 17 točk, na drugi -14. V tretje ni šlo rado. Bostonski Kelti so ob začetku druge četrtine vodili z 11 točkami naskoka in ...